Ανασκαφική Περίοδος 2015

H πανεπιστημιακή ανασκαφή της Τούμπας Θεσσαλονίκης θα πραγματοποιηθεί από τις 13/07/2015 έως τις 31/07/2015 και περιλαμβάνει εργασίες καταγραφής και μελέτης υλικού (κεραμική, οστά, όστρεα).

Οι προπτυχιακοί φοιτητές που επιθυμούν να συμμετάσχουν μπορούν να παραλαμβάνουν τις δηλώσεις συμμετοχής από το σπουδαστήριο  (ή από το σύνδεσμο στο κάτω μέρος του κειμένου) και αφού τις συμπληρώνουν να τις αφήνουν στην ταχυδρομική θυρίδα του κ. Ανδρέου στο διάδρομο του 301.

Δηλώσεις συμμετοχής έως 5 Ιουνίου 2015.
Ο κατάλογος με τα ονόματα των φοιτητών θα ανακοινωθεί αμέσως μετά την τελική ημερομηνία υποβολής των αιτήσεων.

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ:
Εργαστήριο Ανασκαφής Τούμπας - 2310 950395
E-MAIL: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΦΟΡΜΑ ΔΗΛΩΣΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ (pdf)

toumba excavation 032